درباره ما

لوگو شبکه سازه فرین

شرکت شبکه سازه فرین در راستای ارائه خدمات شبکه های کامپیوتری، اجرای پسیو شبکه (Passive)، اکتیوشبکه(Active)، دوربین مداربسته آنالوگ(Analog) و دیجیتال(Digital)، نصب و راه اندازی سانترال و Voip، نصب و راه اندازی UPS، راه اندازی اتاق سرور و نصب و راه اندازی خدمات کامپیوتری  برای مشارکت و مشاوره تخصصی در پروژه های اجرایی در زمینه فوق با کادری مجربی از کارشناسان، متخصصان و مهندسان در سال 1391 آغاز به کار کرد.

طی این مدت توانسته است سخت ترین و پیچیده ترین نیاز های کارفرمایان در سراسر ایران را با ارئه راهکار های خلاقانه و کمترین هزینه ممکن به عینیت برساند.

برخی از مشتریان شبکه سازه فرین

مزیت رقابتی

آیکون مزیت رقابتی

بارز ترین مزیت این شرکت نسبت به رقبا، تخصص و تجربه کاری موفق در شش حوزه اساسی وحایز اهمیت برای هر سازمان و شرکت ها، کوچک و بزرگ میباشد که به صورت کاملا تخصصی در این مجموعه انجام میپذیرد.

کارفرمایان دیگر به هیچ عنوان نیاز به صرف وقت و هزینه گزاف جهت ارتباط گیری و مکاتبات و قرارداد با چندین شرکت در حوزه IT  دیگر ندارند. 

شرکت شبکه سازه فرین به صورت یکپارچه و تخصصی در این شش حوزه میتواند تمامی نیاز های اساسی شرکت ها را به همراه تامین تجهیزات با بالاترین کیفیت در سریعترین زمان ممکن فرآهم آورد.

تیم متخصص فنی

آیکون تیم فنی
 • وجود قسمت و دپارتمان تخصصی مجزا و جامع و متنوع برای هر بخش از خدمات
 • پاسخگویی فنی به نیازمندی های مختلف مشتریان در سریع ترین زمان

مدیریت پروژه محور

آیکون مدیریت پروژه
 • استقرار تیم مدیریت پروژه متمرکز در دفتر مرکزی به عنوان مرکزیت و هماهنگ کننده پروژه ها در سطح شرکت
  • آموزش  و توانمند سازی مهندسان  و متخصصین و دوره های تخصصی جهت بروزرسانی دانش و تخصص تیم و شرکت
  • متعهد بودن به کارکنان در پرداخت به موقع حقوق و مزایا
  • توجه به تقویت و تربیت کادر جوان 
  • ایجاد فرصت لازم برای تربیت و تقویت نیرو متخصص
  • آموزش و توسعه اخلاق حرفه ای در زمینه فعالیت های سازمانی 

اهداف و چشم انداز

نیاز روز افزون کشور به ارتباطات و همچنین توسعه همه جانبه آن در سال اخیر و سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر واگذاری کار به بخش خصوصی، مارا بر آن داشت تا با استفاده از متخصصین مجرب و همچنین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، قدمی هرچند کوچک در راستای این اهداف برداریم و قصد داریم در ادامه این ماموریت خود، همواره طرحی نوین در مسشیر خدمت به توسعه زیر ساخت های کشور کوشا باشیم.

این مجموعه می کوشد تا زمینه استفاده صحیح و مناسب سازمان ها و اشخاص از ابزار های مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فرآهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد.

بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازار است.

برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی ها و پاسخگویی به آن ها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده ها در یک سازمان و ارسال امن آن ها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد.

همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش میکند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات  خود را بهبود بخشد.

دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه ای بر این مدعاست.

انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارش هایی است که اعضای تیم شبکه سازه فرین به آن پایبند می باشند.

در این مجموعه همیشه تلاش جهت رسیدن به کیفیت و سرعت همگام با توسعه، سرلوحه مدیریت و پرسنل است.

استفاده از فناوری روز در ارائه خدمات، مدنظر قرار گرفته شده است. 

 

 

اعضای تیم:

مدیر عامل: جناب آقای بــهروز مــیرآبیان

هیئت مدیره: جناب آقای علی میرآبیان